Jauns laika izsekošanas veids

Timeclock 365 palīdzēs Jums pilnvērtīgi izmantot savu galveno resursu – LAIKU. Jūsu uzņēmums taupīs savus resursus un iegūs augstāku produktivitāti.

Timeclock 365 ir intuitīva un lietotājiem draudzīga aplikācija. Tā nodrošinās elastīgu pieeju Jūsu darbinieku laika plānošanai gan biroja darbiniekiem, gan attālinātiem darbiniekiem, tādiem kā apsargi, pārdevēji, tehniķi u.c.

Timeclock 365 – viegli un profesionāli:

Timeclock365 aplikāciju var izmantot gan Android, gan iPhone viedtālruņos. Izmantojot mūsu GPS atrašanās vietas izsekotāju, darbiniekiem ir iespēja pieslēgties aplikācijai no jebkuras atrašanās vietas.

Jūs varēsiet izmantot šo aplikāciju no jebkuras ierīces, vienalga vai tas ir Jūsu dators, planšetdator vai viedtālrunis! Viss, kas Jums būs nepieciešams ir zināt savu aplikācijas PIN kodu.

Es izmantoju Timeclock 365 tikai dažus mēnešus, un tas jau ir nozīmīgi atvieglojis manu darbu. Es precīzi redzu, kur un kad mani darbinieki strādā. Ļoti vienkāršs un intuitīvs interfeiss, kā programmas mobilajās tā arī datora versijās.
testimonials

Rekomendē James Cox, Sox&Hats Vadītājs

Vai esat pārliecināts par visu savu darbinieku laicīgu ierašanos darbā?
Tagad Jūs vienmēr zināsiet kurš darbinieks strādā un kur tas atrodas.

Viegli un ērti veidojiet neierobežotus darba līgumus

Administrators izveido darba līgumus un darbinieki var redzēt vai ir kādas neatbilstības to laika sekošanā.
Viegli un pārskatāmi veidojami darba līgumi katra individuālajām vajadzībām. Definējiet darba stundu un virsstundu skaitu, stundas maksu u.c.

Katrs darbinieks var apskatīt savu laika grafiku informācijas panelī.

Darbinieki var viegli rezervēt atvaļinājumu, no jebkuras atrašanās vietas, izmantojot jebkuru ierīci. Pieteikums nekavējoties tiks attēlots administratora panelī.

Esi informēts

Ar Timeclock365 uzņēmuma laiks ir pilnībā pārredzams, kas ir ieguvums darba devējiem un ņēmējiem, kas tic, ka informētība veicina darba produktivitāti, apmierinātību un ātrumu.

Precīza Laika Izsekošana

Timeclock365 elegantais un profesionālais dizains vienkāršo laika pārskatīšanu līdz viena klikšķa līmenim. Darbinieki ar viena klikšķa palīdzību atzīmējas kad viņi ierodas un atstāj darbu. Timeclock365 izdara pārējo, protokolējot katra darbinieka darba laiku.

Olivia Ray, Ray Properties

PĀRSLĒDZIETIES UZ MĀKOŅA BALSTĪTO TIMECLOCK UN IZMANTOJIET JAUNAS IESPĒJAS

MISIJAS

Misiju pārvaldības sistēma, ieskaitot ziņojumu izdošanu par laika daudzumu un projektiem, paziņojumus par uzdevuma beigšanu, iespēja pievienot parakstu, piezīmes, failus, utt

BALSTĪTS UZ MĀKOŅA

Piekļūstiet visur, vienmēr, jebkad un jebkur, izmantojot jebkuru ierīci ar interneta pieslēgumu, bez vajadzības instalēt.

BRĪDINĀJUMI PAR APMEKLĒJUMIEM

Ziņo par apmeklējumu skaitu, darbinieku atrašsanās vietu, pierakstīšanos un komentāriem.

VADĪTĀJA VADĪBAS PANELIS

Skatiet svarīgus datus reālā laikā: Kas strādā, kas kavē, kas ir pabeidzis darbu, un vairāk

DARBINIEKU ATRAŠSANĀS VIETAS UN MARŠRUTU VĒSTURE

Vadītājs un darbinieki var reālā laikā redzēt citus darbiniekus kartē

PĀRVALDĪŠANA

Pārvaldiet darba līgumus, virstundas, darbinieku kartes un atļaujas.

GUDRIE PAZIŅOJUMI

Gudri paziņojumi pārvaldniekam un/vai darbiniekiem: Kad kāds uzsāk vai pārtrauc darbu, kad darbinieks atstāj nozīmēto atrašsanās vietu, kavē, ir prombūtnē un vairāk

Nezaudējiet laiku un sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu jau tūlīt